Plnění klimatizací

Postaráme se o to, aby bylo v autě opět příjemně chladno

Letní teploty představují pro mnoho řidičů noční můru. V období, kdy teploměr ukazuje tropické třicítky, připomíná jízda v autě bez klimatizace spíše pobyt v sauně. Teploty šplhají rychle nahoru a horko je při delší jízdě často nesnesitelné. K příjemně chladným teplotám pak dokáže pomoci klimatizace. Ta však udělá dobrou službu jen v případě, že bude obsahovat dostatek chladiva. Pravidelné plnění klimatizace (a s tím spojený servis) by se tak mělo stát nezbytnou součástí péče o vaše auto.

Servis klimatizací v našem autoservisu

Autoservis Čechman provádí plnění klimatizací za pomoci automatických plniček. Ty jsou využívány pro odsávání zbytkové kapaliny, vakuování či kontrolu těsnosti systému. Slouží i k opětovnému plnění klimatizace.

Podívejte se s námi na 4 důvody, proč pro plnění klimatizace zvolit práve náš autoservis:

  1. Za pomoci dusíku, vodíku a elektronického detektoru vyhledáváme miniaturní netěsnosti v chladicích okruzích. Dle potřeby pak kombinujeme více technologií.
  2. Disponujeme analyzátorem plynu, který využíváme pro rozlišení typu chladiva.
  3. Při poruše kompresoru jsme schopni udělat proplach chladicího okruhu kapalným chladivem.
  4. Provádíme dezinfekci klimatizace ozonem. Jedná se o moderní metodu, která je šetrná, zároveň ale velmi efektivně odstraňuje nepříjemný zápach a ničí plísně a bakterie.

Jakou náplň klimatizace používáme?

Servisujeme chladící okruhy používající typ chladiva R134a (jedná se o starší typ), ale také nejnovější okruhy s typem R1234yf.

Plnění klimatizací - cena

Ptáte se, na kolik vás servis klimatizace vyjde? Pro vytvoření konkrétní představy se podívejte na náš ceník, kde se dozvíte cenu za plnění, servis i dezinfekci klimatizace, nechybí zde ani informace o ceně jednotlivých druhů chladiva.

Autoservis Velký Ořechov
Klimatizace auto
Servis klimatizace
Přesunout se na začátek